КомрецМамологічний центр

Мамологічний центр КОМРЕЦ

дбаємо про ваше здоров'я з 1997 року
років медичної практики
Власна лабораторія
Запатентовані методики лікування

Експертна турбота
про жіноче здоров'я

Захворювання молочних залоз часто розвиваються безсимптомно.
Ось чому кожній жінці варто регулярно проходити обстеження молочних залоз. Записатися на прийом
Планове відвідування гінеколога раз
на 6-12 місяців дозволяє виявити гінекологічні захворювання на ранніх стадіях і запобігти проблемам з плануванням вагітності. Записатися на прийом
Гінеколог стає найголовнішим другом
жінки під час планування
та виношування дитини. Записатися на прийом

Комплексне обстеження і
лікування вашої родини

Ендокринологія
Сімейна медицина
Дерматовенерологія
Урологія
Кардіологія
Гастроентерологія
“Не соромтеся
задавати лікарю будь-які
питання. Коли йдеться
про ваше здоров'я,
немає дрібниць.”
Кебало Дмитро Іванович Гол. лікар медичного центру "КОМРЕЦ"
Задати питання спеціалісту

Онкологія - наша спеціалізація

Консультація
спеціаліста
Сучасні
методи профілактики
Діагностика
на всіх стадіях
Лікування відповідно
до міжнародних стандартів

Ефективні методики профілактики
ракових захворювань

Скринінг
Скринінг – комплекс методик для пошуку злоякісного новоутворення у людини, яка не має жодних симптомів пухлини. Такі тести в ряді випадків допомагають виявити захворювання на ранній стадії, коли багато видів раку можна повністю вилікувати.
Записатися на консультацію
Програма спадковості раку
За різними даними від 7% до 10% випадків злоякісних пухлин обумовлені спадковістю. Програма ранньої діагностики дозволяє виявити схильність і запобігти розвитку онкологічних захворювань.
Дізнатися більше

Діагностика та обстеження
Гарантуємо безпеку та точність результатів

Власна лабораторія
УЗД – це інструментальний метод діагностики. Нині це найпоширеніший вид інструментального дослідження різних органів і тканин організму. Використовується у всіх сферах медицини для діагностики різноманітних захворювань. Завдяки своїй безпеці та відсутності негативного впливу на тканини.
Власна лабораторія
Мамографія молочної залози – це рентгенологічне обстеження, яке жінкам 40 років і старше необхідно проходити щороку. Може бути призначено також у більш ранньому віці при наявності ризиків онкологічних захворювань. Мамографічні обстеження жінок – невід'ємна частина спеціальних програм боротьби з раком грудей.
Власна лабораторія
Трепанбіопсія це метод біопсії, який дозволяє отримати шматочки пухлини для морфологічного дослідження за допомогою спеціальної ріжучої голки, оснащеної пункційним пістолетом. Матеріал, отриманий за допомогою трепанбіопсії, дозволяє провести якісне поглиблене гістологічне, імуногістохімічне та морфологічне дослідження профілю та структури взятих зразків тканини для правильного подальшого спеціального лікування захворювання.
Власна лабораторія
Тонкоігольна аспіраційна біопсія — забір матеріалу для дослідження зазвичай за допомогою пункційної голки та шприца. Застосовується як для біопсії кістозних утворень, так і солідних пухлин. Пункція під ультразвуковим контролем проводиться для підтвердження або виключенения опухолевого процесу, диференціальної діагностики доброякісних та злоякісних новоутворень.
Власна лабораторія
Цистоскопія – це інструментальний метод обстеження сечового міхура за допомогою спеціального оптичного інструменту — цистоскопа. Проводиться амбулаторно, для діагностики різних видів циститів, захворювань сечовивідного каналу (стриктури), пухлинних утворень, уролітіазу, анатомічних змін.
Власна лабораторія
Гістероскопія — метод малоінвазивного обстеження порожнини матки за допомогою гістероскопа. Гістероскопія дозволяє виявляти та усувати внутрішньоматкові патології, видаляти сторонні тіла, брати біопсію тканин, видаляти поліпи ендометрія. Під час обстеження доступними є хірургічні процедури для усунення маткових причин безпліддя — ендометріальні поліпи, субмукозні міоматозні вузли, осередки гіперплазії ендометрія, внутрішньоматкові спайки та перегородки.
Власна лабораторія
Дерматоскопія - це вид дослідження шкіряних утворень без оперативного втручання, для визначення злоякісного чи доброякісного процесу. За допомогою спеціального приладу-дерматоскопа лікар отримує десятикратне збільшення родимки та інших новоутворень шкіри. Це дозволяє більш ретельно вивчити її структуру.
Власна лабораторія
Основне призначення дослідження – підтвердження або спростування факту злоякісності взятих для аналізу клітин. У ході цитологічного дослідження вивчають структуру клітин для виявлення злоякісних, доброякісних пухлин та уражень неопухолевої природи.
Власна лабораторія
Клінічні або загальні аналізи – це такі методи лабораторної діагностики, які показують склад основних показників біологічних рідин організму, таких як кров, сеча, ліквор, сперма тощо. Відхилення в клінічних аналізах крові або сечі можуть об'єктивно вказати на ті чи інші зміни в організмі, на основі яких лікар може встановити діагноз або його підтвердити (спростувати), з цих методів, як правило, починають загальну діагностику організму, що іноді призводить до раннього виявлення небезпечних захворювань.
Власна лабораторія
Діагностичний метод, за допомогою якого можна визначити якісний та кількісний склад антигенів та антитіл. Наразі метод ІФА застосовується в різних галузях медицини, діагностуються інфекційні захворювання, такі як ВІЛ-інфекція, герпес, гепатит, інфекції, що передаються статевим шляхом, та інші, гормональний статус пацієнта. Аналіз на онкомаркери дає можливість на найраніших стадіях виявити пухлинні процеси в організмі, проводити скринінгові дослідження та контролювати динаміку пухлини в період проведеної терапії.
Власна лабораторія
Аспіраційна біопсія – це максимально щадний і майже безболісний метод забору ендометрію, що виконується з метою отримання зразків ендометрію для подальшого цитологічного, гістологічного та гістохімічного аналізу. Аспіраційна біопсія призначається у випадках, коли після проведення гінекологічного огляду та УЗД у лікаря виникає припущення про наявність у пацієнтки патологічних змін стану внутрішнього шару матки – ендометрію.
Власна лабораторія
Комплекс заходів, спрямований на імунологічне вивчення цитологічного матеріалу за умови збереження будови та форми клітини. Аналіз відноситься до діагностичного заходу онкологічних захворювань та дозволяє ранню перевірку злоякісних захворювань будь-яких локалізацій, відтворити молекулярний портрет пухлини для призначення адекватного лікування та встановлення правильного висновку.
Власна лабораторія
Метод ідентифікації специфічних антигенних властивостей злоякісних новоутворень. Імуногістохімічне дослідження – відмінна і достатньо сучасна методика диференційної діагностики злоякісних новоутворень. ІГХ дозволяє досліднику визначити гістогенез пухлини на клітинному рівні, темп росту клітин пухлини, прогноз, реакцію на хіміотерапію, можливість гормонального лікування, відповідь пухлини на так звані таргетні препарати. Без гістологічного аналізу (або без імуногістохімічного аналізу) патологічної тканини однозначно поставити пацієнту діагноз – злоякісне новоутворення – неможливо, незважаючи на наявні у лікаря-онколога дані різних інших аналізів і досліджень.
Власна лабораторія
Спадковий «синдром раку молочної залози/раку яєчників» (РМЖ/РЯ) є найбільш поширеною різновидністю сімейних онкологічних синдромів. На його частку припадає до 5-7% усіх випадків раку молочної залози та, принаймні, 15-20% усіх випадків раку яєчників також можна пояснити наявністю генетичного дефекту. Основна частина випадків спадкового «синдрому раку молочної залози/раку яєчників» спричинена мутаціями в генах BRCA1 (Breast Cancer 1) і BRCA2 (Breast Cancer 2). З огляду на те, що генетична інформація не змінюється протягом усього життя, аналіз на наявність мутацій у генах спадкової схильності виконується лише один раз, тестування можна проводити в будь-якому віці.
Команда експертів
Кебало Дмитро Іванович
Спеціалізація: лікар-онколог, лікар УЗД,
вища категорія
Медичний стаж: 37 років
Кузьменко Юлія Вікторівна
Спеціалізація: лікар-акушер-гінеколог,
1 категорія
Медичний стаж: понад 10 років
Стрижак Марія Василівна
Спеціалізація: лікар-акушер-гінеколог,
Медичний стаж: понад 5 років
Пащенко Сергій Миколайович
Спеціалізація: лікар онколог,
доктор медичних наук, професор, консультант
Медичний стаж: 37 років
Шершньова Оксана Павлівна
Спеціалізація: лікар рентгенолог,
2 категорія
Лікарський стаж: 8 років
Мирошникова Наталія Петрівна
Спеціалізація: лікар-лаборант,
завідувачка лабораторією,
вища категорія
Лікарський стаж: 41 рік
Записатися на прийом
Наші відділення
Відділення №1
Адреса: вул. Михайла Гончаренка, 13а (колишній Панфіловцев)
Відділення №2
Адреса: пр.Соборний, 60 /
Тургенєва, 23
Відділення №1
вул. Михайла Гончаренка, 13а
(колишній Панфіловцев)
Графік роботи:
пн-пт. 9:30-17:00
сб 10:00-14:00
нд-вихідний
Переглянути на карті
Розробка сайта -
Effective Studio - Розробка сайтів EFFECTIVE STUDIO